21 Ekim 2010

Altın kızlar

Bugün öğleden sonra Vanessa'ya gittik. Karolin benimle yaşça yakın olan bir bebeğin daha olacağını söylemişti ama bu kadar yakın olacağımızı hiç düşünmemiştim. Keysi benden sadece 1 gün büyük çıktı! İlk defa doğum günlerimizin bu kadar yakın olduğu bir arkadaşım oldu. :) Böylece annelerimiz de gelişim konusunda tam bir kıyaslama yapabildiler.

Buluşma saatinin 15:00 olması 3 anneyi de düşündürmüş ama kimse itiraz etmemiş. Aslında tam uyku saatlerimize denk gelen bir vakitti, üçümüz de uyumamıştık. İlk anlar biraz huysuzluk yapmış ve bazı oyuncakları paylaşamamış olabiliriz ama sonradan çok güzel kaynaştık. Bazen oyuncakları ayrı zamanlarda kullanmayı akıl ettik, bazen de üçümüzün birlikte oynayacağı oyunlar yarattık. Örneğin "kaşıkla bardak ya da kase karıştırmak" ve "birbirimize çay ikram etmek" hepimizin hoşuna gitti. Her zaman birlikte oynamadık, bağımsızlığını ilan edip başka odalara giden de oldu ama sonra tekrar buluştuk.
Anneler çay içip sohbet ederken biz de önce ikramların tadına baktık, sonra masanın altına girip oyun oynadık. Annem bize "Cee-e!" yaptığında çok güldük.
Salonda bulduğumuz en geniş alanı "dans pisti" ilan ettik ve hop hop zıplayıp dans ettik. Fotoğraflaması biraz zor oldu tabii. :)
Annelerimiz çok tatlı ve uyumlu kızlar olduğumuz konusunda hem fikirdi. Herkes güzel vakit geçirdi. Ben de anneme hak vermeye başladım, 11 çocuk daracık bir oda için gerçekten çok fazlaymış. Koca evde istediğimiz gibi yayıldık ve bu küçük oyun grubumuzu çok sevdik! :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder