08 Nisan 2010

Ela the kuduruk

Geçenlerde "Bize her gün bir sevdiğim gelse ne güzel olur..." diye yazmıştım. Dün öğle uykumdan uyandığımda dayım bizdeydi. Bugünse babaannem ve dedem geldiler. Birkaç eksiğim vardı, hepbirlikte Kanyon'a gittik.

Gap'te 4 gün için geçerli olacak bir indirim var. Bahar koleksiyonundan en az 4 ürün alındığında %40 indirim uyguluyorlar. Söz konusu bana birşey alınması olduğunda bir araya gelmesi iki tehlikeli insan var: annem ve babaannem. Bu sefer de "indirim şemsiyesi" altına sığınıp kendilerini kaybettiler. Bu işten kazançlı çıkan tek taraf olarak harika şeyler aldıklarını söyleyebilirim. Resimlerini şu an burada paylaşmıyorum, yaz boyunca blog'umu takip edenler yakından görecekler zaten. Stil danışmanım anneme ve finansörüm babaanneme teşekkürü borç bilirim. :)

Kanyon'dan çıkıp Cevahir'e giderken dedemden ayrıldık. Orada küçük bir değişim işi vardı, zaten herhangi bir ihtiyacım da kalmamıştı. Pardon, annem bir set kolsuz body aldı Mothercare'den. O kadar çok terliyorum ki, artık evde kolsuz ya da askılı ciciler giyeceğim. Bütün gün harcadığım enerjiyi görseniz bana hak verirsiniz, su içinde kalıyorum resmen!

Yemek için babaannem Nando's'a oturmayı önerdi. Ben de ne zamandır istiyordum, Mineciğim İngiltere'de yaşadığı dönemde Nando's'ta çalışmıştı, nasıl bir menüsü olduğunu merak ediyordum. Yemekleri beklerken dayanamayıp muz yediğim için herşeyin tadına bakamadım ama Portekiz pilavını yedim. Çok da beğendim... Biraz da babaanneme tattırdım.Cevahir dönüşü parka uğradık. Yine binlerce kez merdiven inip çıkarak ritüelimi tamamladım. Eve çıkınca babaannemle oynamaya devam ettik. Bu duruma o kadar alıştım ki, babaannem giderken mızmızlandım biraz. Annem babaannemin dedemle birlikte yaşadığını, eve gitmezse dedemin üzüleceğini anlattı. Dedeciğimi üzmemek için gitmesine razı oldum.

Babaannemden sonra bizimkilerle kudurduk. Saklambaç ve yakalamaca oynadık. O kadar enerji doluydum ki, duş ve masaj bile beni sakinleştiremedi. Bezimi bağlamaları 20 dk.'larını aldı, bir türlü yerimde durmadım. En sonunda babam kollarımı, annem bacaklarımı tutup beni yatağa çivileyip öyle bağladılar. Ne yapayım içimden geliyor bu kudurukluk, valla benim bir suçum yok!

1 yorum:

  1. Önümüzdeki hafta da ben süpriz yapabilirim, çok yorma kendini, birlikte kuduracağız :))

    YanıtlaSil